Hoď to

Cornhole dosky na mieru

Tvorba dizajnu

Prebehne platba

UV potlač dosiek

Odoslanie k vám

Vytvoríme pre vás dosky na mieru s vaším dizajnom

Hoď to vám ponúka možnosť vlastného dizajnu cornhole dosiek. Spolupracujeme s jediným výrobcom dosiek s UV potlačou v Európe. Pre potlač sa používa UV farba, ktorá umožňuje vytlačiť aj najjemnejšie detaily priamo na drevo. Poskytujeme bezplatný dizajn. Skôr, než začneme sety vyrábať, pošleme vám vizuál na odsúhlasenie. Budete tak mať presnú predstavu o tom, ako budú dosky vyzerať. Tlač UV technikou je krásna, rýchlo dostupná a má najvyššiu kvalitu. UV farba je lepšia ako vinylová nálepka vo všetkých ohľadoch. UV tlač vieme urobiť na dosky s rozmermi 120×60 aj 90×60. Pre váš dizajn si môžete vybrať  PRO, premium alebo rekreačné dosky. Ku každému setu dosiek na mieru dostanete dve farebne odlišné sady po 4 rekreačné vrecká. Chceli by ste aj vy vlastné dosky s logom firmy, akcie alebo s rodinným foto? Kontaktujte nás, pomôžeme vám s dizajnom!

Ako na to?
Ako na to?
Spoločne vytvoríme dizajn

Každá doska na mieru začína dizajnom. Zistíme vaše potreby a predstavy a na základe toho vám vypracujeme profesionálny návrh.

Odsúhlasíte dizajn a zaplatíte

Až keď odsúhlasíte návrh dizajnu, pristúpime k objednávke a platbe. Takto budete mať presnú predstavu o tom, čo získate.

Vytvoríme potlač vašich dosiek

Po prijatí platby vytlačíme váš dizajn UV tlačiarňou na Cornhole dosky. Na výber máte rekreačné, premium alebo PRO dosky. Povrch dosiek sa nakoniec lakuje polyuretánovým lakom, aby bol povrch dostatočne hladký a chránený voči odretiu.

Váš Cornhole vám odošleme

Po dôkladnom vyschnutí laku cornhole dosky zabalíme a odošleme vám ich kuriérom na adresu. Odteraz si môžete užívať zábavu pri každej záhradnej akcii.

Cornhole doska na mieru - UV tlač
Vaše telefónne číslo, na ktorom vás môžeme kontaktovať v prípade potreby.
Ak už máte grafickú predstavu pošlite nám ju na info@hodto.sk